مزوژل پروفایلو

مزوژل پروفایلو :

نوع دیگر از برند های مزوژل ، پروفایلو میباشد . این برند (پروفایلو ) با  ویژگی منحصر به فد خود وظیفه ی تنظیم رطوبت و آبرسانی پوست را به بهترین صورت ممکن انجام میدهد. به دلیل افزایش رطوبت رسانی ، تازگی و روشن سازی پوست می تواند یک اولویت فوق العاده موثر به منظور بهبود و بازسازی پوست های چین و چروک دار ، تیره ، پژمرده و خشک باشد. این محصول باعث ساخت کلاژن  و الاستین جدید میشود تا خطوط و چروک های پوستی را به میزان قابل توجهی کاهش و محو سازد.

پروفایلو در دو نوبت با فاصله ی یک ماه به لایه های تحتانی پوست تزریق می شود. این محصول به شکل همگن و یکدست در زیر پوست انتشار می یابد و به سرعت به تقویت آبرسانی ، سفتی ، استحکام پوست و به همراه آن چین و چروک های معمول و ظاهری پوست را اصلاح و محو می کند. این کارایی سرانجام باعث ترمیم ، تجدید و بهبود پوست موضع تحت درمان می شود.

ذکر این نکته لازم است که باید بدانید ژل پروفایلو به منظور برجسته سازی لب ها و حجم دهی به گونه ها و فرم دهی به چانه کاربردی ندارد و بدین منظور فیلرها و ژل های بسیاری وجود دارند که پاسخگوی نیازها و انتظارات شما باشند.

مزایای مزو ژل پروفایلو

*پروفایلو با بازسازی و تجدید شگفت انگیز سلول های پوستی ، به کامل کردن پیشرفت دوره های درمانی زیبایی یاری شایانی می رساند.

* پروفایلو با داشتن قوام و چگالی زیاد هیالورونیک اسید به گونه ای همگن و یکدست در بافت انتشار می یابد و در عرض یک ماه پس از تزریق به تحریک و ایجاد کلاژن و الاستین جدید منتهی خواهد شد.

*پروفایلو با داشتن ترکیبات منحصربفرد و قابلیت پخش یکدست موجب سفتی و تورم و برجشتگی زیر پوستی در موضع تحت درمان نخواهد شد.

*پروفایلو به علت اثرات فوری و خاصیت غلظت بالا صرفاً به ۵ قسمت تزریق در هر دو ناحیه صورت نیازمند است تا استفاده کنندگان نسبت به سایر ژل ها و فیلرها ، نتیجه ی سریع و فرایند درمانی بدون درد و ناراحتی را سپری کنند.

*پروفایلو با داشتن میزان سازگاری زیستی بالا با بدن ، احتمال بروز پاسخ های منفی و عارضه های جانبی را به کمترین میزان حد خود کاهش می دهد.

 

مدت ماندگاری نتایج مزوژل پروفایلو

ژل پروفایلو به مدت ۶ الی ۷ ماه پایداری و دوام خود را حفظ خواهد کرد و پس از گذشت این زمان ، می توان درمان را مجدداً تکرار کرد.