لیفت صورت با نخ های کاگ

لیفت صورت با نخ های کاگ

لیفت صورت با نخ کاگ یکی از نوین ترین تکنیک های زیبایی است که با حداقل تهاجم انجام می شود که با استفاده از نخ های خاردار و قابل جذب موجب بالا کشیدن پوست افتاده صورت خواهد شد. نخ های کاگ نوعی نخی خاردار هستند که قابلیت جذب دارند ، نخ هایی که بدون خار هستند جهت جوانسازی پوست انجام می شوند ، اما قابلیت کششی ندارند. با افزایش سن به تدریج خاصیت ارتجاعی پوست و تولید کلاژن و الاستین کاهش خواهد یافت و پوست قوام خود را به تدریج از دست خواهد داد. با تحریک کلاژن و الاستین می توان علائم پیری را به تعویق انداخت و باعث جوانتر به نظر رسیدن پوست خواهیم شد. در واقع روش لیفت با نخ طب سوزنی است که جایگزین خوبی برای روش های جراحی است
لیفت صورت با نخ کاگ با بی حسی موضعی ، بدون بستری شدن به صورت کاملا سرپایی انجام خواهد شد.
بعد از اینکه محل مورد نظر بی حس شد ، سوراخ های بسیار کوچکی برای عبور نخ ایجاد خواهد شد و نخ های پروتئینی در لایه میانی پوست کار گذاشته خواهند شد.
این کار باعث افزایش تولید کلاژن پوست خواهد شد در نتیجه باعث صاف شدن و بهبود کیفیت پوست خواهد شد.
نخ های داخل پوست بعد از چندین ماه جذب خواهند شد اما تاثیر آن سال ها باقی خواهد ماند
لازم به ذکر است که این نخ ها قابل رویت و لمس نمی باشند.
نخ های کاگ از جنسی ساخته می شوند که هیچ آسیبی را به بافت پوست وارد نخواهند کرد و بسیار ایمن هستند.
نخ های کاگ در عمل های قلب و عروق نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
قابل ذکر است که تعداد نخ های استفاده شده بسته به شرایط ظاهری و شدت افتادگی و چروک ها متغیر می باشد.

چه قسمت هایی از صورت با نخ گاگ pdo درمان می شود؟
فاصله بین دو ابرو ، که موجب رفع چین و چروک موجود در میان دو ابرو می شود.
گونه که توسط آن عضلات گونه کشیده می شود که در پی آن می تواند موجب شکل دهی طبیعی ابروها شود.
خط گردن ، به جهت کاهش غبغب و چروک آن و همچنین جوانسازی پوست ایجاد می شود.
لب ، استفاده از نخ گاگ در لب ، به بهبود فرم و خطوط چروک اطراف لب ، کمک شایانی می کند.
فک ، در ناحیه فک پایین که به جهت رفع چروک های عمیق و ریز صورت و خط خنده ایجاد می شود.

مراقبت های بعد از لیفت با نخ کاگ
از جمله مراقبت بعد از لیفت صورت با نخ کاگ که بیمار باید بداند این است که فرد از ماساژ دادن ناحیه تحت درمان جدا خودداری کنید.
داروهایی را که پزشک تجویز نموده است راس ساعت استفاده کنید.
از کمپرس یخ برای کاهش تورم و کبودی استفاده کنید.
بانوان به مدت ۲۴ ساعت از آرایش کردن صورت جدا خوددرای کنند.
آقایان به مدت یک هفته از تراشیدن ریش و سبیل خود اجتناب کنند.
از خوردن و جویدن غذاهای سفت حدالامکان پرهیز کنید

در صورتی که درباره جوانسازی و زیبایی پوست تحقیق کنید ، بارها با نام کلاژن رو به رو می شوید. کمبود این ماده در پوست موجب از بین رفتن سلامت پوست و پیری و ایجاد چین و چروک هایی در پوست می شود. با افزایش سن ، کلاژن سازی پوست کاهش پیدا کرده و به این ترتیب پوست چروک و شل می شود. استفاده از نخ کاگ از بهترین روش های جوانسازی پوست بوده که با تحریک کلاژن ها ، خاصیت کشسانی پوست را افزایش داده ، چین و چروک های پوست را از بین برده و موجب شادابی و جوانی پوست می شود.
لیفتینگ صورت با نخ کاگ چقدر زمان می برد ؟
فرایند قرار دادن این نخ ها حدود ۳۰ دقیقه زمان می برد و فرآیند پیچیده ای نیست. همچنین مدت زمان بهبودی لیفت صورت با نخ کاگ کوتاه بوده و با توجه به نوع پوست ، سن و ناحیه تحت درمان بین ۲ الی ۳ روز زمان می برد و نتیجه درمان بعد از ۶ ماه تکمیل خواهد شد.
استفاده از نخ کاگ بهترین روش برای تمامی افرادی است که تمایلی به انجام عمل های جراحی ندارند. از این درمان می توان برای لیفت ابرو ، کانتور صورت و لیفت چانه ، گردن و صورت استفاده نمود. همچنین لیفت با نخ کاگ برای بدن و سفت کردن نواحی بازو ، شکم و ران ها نیز کاربرد داشته و با نتایج خوبی همراه است.

لیفت صورت با نخ کاگ در رفع افتادگی پوست چه تاثیری می گذارد؟
اشخاص با افزایش سن و همچنین عواملی که در بعضی نواحی پوست صورت مانند گونه ، پیشانی و گردن دچار افتادگی پوست شده باشند برای رفع آن اقدام به انجام لیفت صورت با نخ گاگ می کنند. این نخ ها قابل جذب بوده ، برای سفت کردن بافت ها با تولید کلاژن به جوانسازی پوست کمک شایانی می کند. این افتادگی ها اغلب به دلیل کم شدن وزن و پیری زودرس ایجاد می شود. زیبایی این نخ ها نیمه دائم است و داوطلبان برای ماندگاری آن بعد از مدتی باید برای ترمیم این تکنیک اقدام کنند.
نخ کاگ بهترین انتخاب برای تمام افرادی است که نمی خواهند جراحی شوند. این درمان برای کانتور صورت، لیفت پوست صورت، چانه، گردن و حتی لیفت ابرو مناسب است.
در نتیجه اگر در آستانه‌ی میان‌سالی قرار دارید و یا اثرات افتادگی صورت روی صورت‌تان نمایان شده است لیفتینگ با نخ یکی از روش‌های کاربردی زیبایی برای شماست که به دلیل کلاژن‌سازی در بافت پوست، علاوه بر اثر درمانی و جوان‌سازی خاصیت بازدارندگی هم دارد و از افتادگی بافت صورت‌تان در اثر افزایش سن جلوگیری می‌کند.
همانند سایر روش‌های زیبایی کلینیکال لیفتینگ با نخ هم باید توسط پزشکان متخصص و زبده انجام شود چرا که تزریق نخ‌های لیفت به پوست صورت فرایند بسیار حساسی است و علاوه بر کیفیت بالا و استاندارد متریال استفاده شده، مهارت و دانش پزشکان را نیز می‌طلبد.
شما میتوانید در کلینیک زیبایی دکتر مرتضی جعفری واقع در کرج لیفت صورت را با نخ های کاگ و علاوه بر ان تمامی خدمات زیبایی و طب سوزنی و تغذیه را توسط پزشک مجرب انجام دهید .